Новопокровська громада Дніпропетровщини  запрошує інвесторів для реалізації бізнес-ідей – U-LEAD

Новопокровська громада Дніпропетровщини запрошує інвесторів для реалізації бізнес-ідей – U-LEAD

Укрінформ
Експерти Програми  «U-LEAD з Європою» допомогли Новопокровській громаді Діпропетровщини розробити інвестиційний паспорт і тепер запрошують інвесторій для реалізації взаємовигідних бізнес-ідей.

Як передає  Укрінформ, про це повідомляє U-LEAD.

Зазначають, що в інвестиційному паспорті узагальнили інформацію про земельні ділянки та перспективні об’єкти нерухомості громади, а також обґрунтували конкретні бізнес-ідеї для потенційних інвесторів.

Пропозиції інвестпаспорту Новопокровської громади сфокусовані на створенні підприємств із переробки сільськогосподарської продукції та забезпечення додаткової вартості сировини, вирощеної місцевими аграріями та підприємствами. Серед іншого, на базі ферм, що не функціонують, пропонується створити господарський комплекс для розведення великої або дрібної рогатої худоби та облаштувати сироварню.

Читайте також: У громаді на Львівщині створили підрозділ добровільної пожежної команди — U-LEAD

Складські приміщення, що не використовуються, громада пропонує для відкриття смакохарчової фабрики або крафтового виробництва оригінальної продукції. Наявні пропозиції щодо створення заводу з переробки молока та підприємства з виробництва пелетів. Головне, що для кожної з бізнес-ідей є інфраструктура, сировина і робочі руки, а також зручна логістика.

При цьому у Новопокровській громаді готові розглянути пропозиції підприємців та інвесторів, основна умова – цільове використання і збереження  наявного природного потенціалу локацій та об’єктів, генерування ланцюжків додаткової вартості.

Громада активно працює над створенням сприятливого бізнес-середовища. Наприклад, ставка земельного податку у порівнянні з іншими громадами нижча на 50% (від 0.5 до 1% до нормативно-грошової оцінки), а єдиний податок для підприємців знижений на 25%.

Читайте також: Максим Ткач, керівник Регіонального офісу "U-LEAD з Європою" в Донецькій області

Голова Новопокровської громади Людмила Муркович переконана, що готуватися до повоєнного відновлення території та економіки необхідно вже зараз.

"В результаті співпраці з U-LEAD Новопокровська громада має ще одну складову для розвитку місцевої економіки – інвестиційний паспорт. Сподіваємося, що аналіз інвестиційних можливостей, висвітлення інвестиційних пропозицій, залучення місцевого бізнесу до їх реалізації, допоможуть налагодити тісну економічну співпрацю, створити нові робочі місця  та залучити додаткові кошти для розвитку наших територій, адже лише в спільній співпраці влади, бізнесу та громади ми досягнемо стабільності, економічного успіху і процвітання території", - зазначила вона.

Робоча група Новопокровської громади за підтримки експертів опрацювала фактори інвестиційної привабливості громади (інвестиційні об’єкти, природні ресурси, людський капітал, локальний бізнес, імідж громади та ін.), проаналізувала та визначила інвестиційні пропозиції.  До робочої групи увійшли представники місцевого самоврядування, профільних установ та структур, Молодіжної ради, ветеранської організації, Ради аграріїв та Ради підприємців громади, тощо. Координували цю діяльність експерт «U-LEAD з Європою» Микола Дурман та команда регіонального офісу у Дніпропетровській області.

Читайте також: U-LEAD: у громаді на Прикарпатті за підтримки міжнародних партнерів працює мобільна медична бригада

Як повідомлялося, U-LEAD продовжує діяльність із консультаційної підтримки громад через різноманітні канали комунікації й під час війни. Також Програма посилила свою активність у частині налагодження міжнародних партнерств між українськими громадами та муніципалітетами країн ЄС у межах ініціативи «Мости довіри», що полегшує пряме надання гуманітарної допомоги та розширює перспективу подальших взаємовигідних проєктів. Окрім того, впродовж квітня-червня 2022 року надано 333-м громадам пакети екстреної допомоги, наповнення яких залежало від потреб на місцях. Тобто громади, що зазнали руйнувань, отримували інструменти для розчищення території і відновлювальних робіт, а також освітлювальні прилади. Громади, що прийняли велику кількість переселенців, отримали намети, ліжка, спальні мішки та інші засоби для внутрішньо переміщених осіб.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-