У громаді на Вінниччині організували наметовий табір для постраждалих від війни

У громаді на Вінниччині організували наметовий табір для постраждалих від війни

Фото
Укрінформ
У Северинівській громаді Вінницької області організували літній наметовий табір з метою емоційного відновлення для постраждалих від війни.

Про це Укрінформу повідомили у Програмі «U-LEAD з Європою».

Зазначається, що ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" спільно з благодійним фондом "Людина для людини" організували літній наметовий табір у Северинівській громаді для людей, які постраждали від війни.

Наразі вже працює перша зміна табору, яка триватиме тиждень. Програма передбачає фізичні активності - піші прогулянки по Северинівському парку, катання на каяках, футбол, велосипедні прогулянки, настільні ігри, батут, бадмінтон, спідмінтон, балансири. Також пластуни із Жмеринки проведуть майстер-класи з історії України, а команда Барського педагогічного коледжу організує майстер-класи. Будуть лекції про права жінок і дітей, майстер-клас з рукоділля.

“У першій зміні у нас 9 матерів та 22 дитини, всі переселенці, адже тікали від війни. Зараз ці люди мають невеличку можливість побути на природі та перезавантажитися ”, - зазначила менеджер із зовнішніх зв’язків та комунікації Подільської агенції регіонального розвитку" Галина Сегеда.

Ініціативу благодійного фонду та громадської організації підтримали в Северинівській громаді, сільській голова Василь Малярчук посприяв в організації табору.

Такі проєкти допомагають переселенцям отримати необхідну психологічну підтримку. Крім того - повертають довіру до інституцій, зокрема громад.

“Вінниччина прийняла тисячі переселенців зі сходу та півдня України. В багатьох випадках це сім’ї, які втратили все своє майно. І ці люди в стресі. Цей проєкт показує синергію громадянського суспільства та громад і він дозволяє не лише допомогти психологічно дітям та матерям. Він повертає віру у людей та інституції”, - підкреслив керівник Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Вінницькій області Віталій Швець.

Читайте також: Громади Черкащини за чотири місяці перевиконали план доходів на 6 мільйонів

Як повідомлялося, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Фото: U-LEAD з Європою

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-