Громади Черкащини за чотири місяці перевиконали план доходів на 6 мільйонів

Громади Черкащини за чотири місяці перевиконали план доходів на 6 мільйонів

Укрінформ
Громади Черкаської області попри війну перевиконали план власних доходів до місцевих бюджетів за січень-квітень на 6 млн грн.

Про це Укрінформу повідомив радник із питань муніципальних послуг та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Черкаській області Микола Гулько.

За його словами, протягом січня-квітня 2022 року до місцевих бюджетів територіальних громад області надійшло понад 2,5 млрд гривень доходів. У порівнянні із відповідним періодом 2021 року доходи громад збільшилися на 13%, поінформував він.

«За 4 місяці 2022 року громади Черкащини продемонстрували перевиконання бюджетів на 0,2%, або 5,9 млн грн, тобто збільшили власні доходи, якщо порівнювати їх з планом по доходах на відповідний період», - зауважив Гулько.

Читайте також: Співпраця громадських формувань та поліції посилить безпеку у громадах - U-LEAD

Він додав, що із 66 громад Черкащини 45 перевиконали план із власних доходів загального фонду за січень-квітень 2022 року. Найбільше перевиконання доходів продемонструвала Піщанська сільська громада, де у порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст місцевого бюджету склав +28,3%.

Органам місцевого самоврядування необхідно постійно відслідковувати ситуацію для розуміння причин недовиконання дохідної частини місцевого бюджету, зауважив керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Черкаській області Сергій Слинько.

На його думку, контроль за фінансовою ситуацією надасть певне уявлення щодо прогнозу надходжень в наступних місяцях та допоможе вчасно, за необхідності, провести скорочення як дохідної, так і видаткової частин бюджету.

Читайте також: U-LEAD допомагає громадам зберегти фінансову стабільність в умовах війни

Як повідомлялося, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-