У Раді думають над зонуванням України на три види територій

У Раді думають над зонуванням України на три види територій

Укрінформ
Через повномасштабне вторгнення російських загарбників регіони країни опинилися в різних соціальних та економічних умовах, які будуть враховані у відповідному законопроєкті, що розробляється в парламенті.

Про це, як передає Телеграм Верховної Ради, заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Зараз ми бачимо, що у нас формується три види територій: глибокий тил, прифронтові зони та зони бойових дій і тимчасово окуповані території. Треба думати про таке зонування, про різні економічні моделі, можливо, різне оподаткування, різні стимули», – пояснив Корнієнко.

Читайте також: У Києві не виключають нових авіаційних і ракетних ударів

За його словами, зонування територій обговорювалося ще в мирний час. Тоді пропонувалося спиратися на історичні, географічні особливості – в горах один підхід, на морському узбережжі інший. Нині йде війна, і це треба враховувати, щоб планувати подальшу підтримку та розвиток кожної області.

Віцеспікер переконаний, що у глибокому тилу можна створити умови для залучення інвесторів та повноцінної роботи бізнесу.

Читайте також: У Придністров'ї та трьох прилеглих до кордону України напрямках загарбники готують провокації

«Це тема важлива, ми її обговорюємо. Головний координатор процесу - Мінрегіон. У контакті з профільним парламентським комітетом та ОП цей законопроєкт детально опрацьовують», – підсумував Корнієнко.

Як повідомляв Укрінформ, Україну планувалося поділити на функціональні зони, що б дозволило зосередити ресурси, спрямовані на розвиток регіонів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-