Зеленський перевірив будівництво доріг та лікарні на Донеччині

Зеленський перевірив будівництво доріг та лікарні на Донеччині

Фото
Укрінформ
Президент Володимир Зеленський оглянув будівництво Обласної багатопрофільної лікарні в Краматорську та ознайомився з реалізацією проєктів «Великого будівництва» у Донецькій області.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

Як розповів главі держави очільник Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко, після отримання офіційного дозволу на будівництво на об'єкті розпочалися роботи.

Зазначається, що цей медичний заклад не лише підвищить рівень охорони здоров’я в Донецькій області, а й забезпечить якісною високоспеціалізованою медичною допомогою жителів прилеглих територій Луганщини та Харківщини. Лікарня буде розрахована на надання меддопомоги 2,5 млн жителів.

Читайте також: На Донеччині будують автодорогу Маріуполь - Урзуф

Президент відзначив масштабність цього проєкту й наголосив на важливості появи на сході України такого надсучасного медичного центру.

Проєктом заплановано створення в лікарні потужного консультативно-діагностичного підрозділу, оснащеного високоточним медичним обладнанням, із впровадженням методів експрес-діагностики найбільш поширених хвороб, і розрахованого на 600 відвідувань за зміну. Стаціонарну допомогу планують надавати в умовах 19 відділень із загальним фондом 600 ліжок.

«У структурі лікарні передбачене функціонування унікальних високоспеціалізованих відділень. Більшість видів медичної допомоги, які планують надавати тут, взагалі не надаються на території Донецької та Луганської областей або потребують значного розширення. Це стосується кардіохірургії (зокрема дитячої), судинної хірургії, гематології, проктології, торакальної хірургії, урології, політравми тощо. На базі стаціонарних відділень буде розміщено клінічні кафедри Донецького національного медичного університету», - йдеться у повідомленні.

Робоча поїздка Зеленського до Донецької області / Фото: Офіс Президента

Зазначається, що друга черга будівництва передбачає створення медичного містечка з житловим будинком на 50 квартир підвищеної комфортності для медперсоналу, гуртожитку для студентів медичного університету та медичних працівників на 100 місць, а також готелю на 100 місць для відвідувачів і пацієнтів, які проходять амбулаторне лікування.

Голова Донецької ОДА також розповів Президенту про стан реалізації національної програми «Велике будівництво» в регіоні, зокрема в частині ремонту й будівництва доріг, об'єктів соціальної інфраструктури.

Своєю чергою, Зеленський закликав не зменшувати темпів відновлення автошляхів на Донеччині.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко наголосив, що Донецька область - перша за кількістю проєктів «Великого будівництва». Всього в регіоні споруджують 54 об’єкти. Зокрема, 10 шкіл, 5 дитячих садочків, 2 стадіони, ЦНАП, Міський палац культури «Концертна зала міста Маріуполя», ремонтують 4 лікарні. 42 об'єкти будуть завершені у 2021 році.

Крім того, в області вже готові 10 відділень у кожній опорній лікарні та 5 сільських амбулаторій.

Як повідомляв Укрінформ, 30 липня Зеленський перебуває з робочою поїздкою у Донецькій області. Планується, що на Донеччині під головуванням глави держави відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Фото: ОП

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-