На Донеччині будують автодорогу Маріуполь - Урзуф

На Донеччині будують автодорогу Маріуполь - Урзуф

Велике будівництво
Укрінформ
На Донеччині за президентською програмою «Велике будівництво» триває будівництво ділянки автомобільної дороги Маріуполь – Урзуф; розпочато роботи з улаштування захисту підземних газопроводів.

Як передає Укрінформ, про це 26 липня повідомили в Донецькій обласній держадміністрації.

«Триває будівництво автомобільної дороги місцевого значення Маріуполь – Урзуф, км 8 + 300 км 12 + 300, яке відбувається в рамках президентської програми «Велике будівництво»… Також розпочато роботи з влаштування захисту діючих підземних металевих газопроводів високого та середнього тиску в районі ГРП с. Бурякова Балка Маріупольського району, що потрапляють у зону будівництва», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Укравтодор ремонтує шлях на Канів за технологією «укочуваний бетон»

Зазначено, що роботи на ділянці 3,8 км почалися у серпні 2020 року і тривають дотепер. На сьогодні влаштовано 90% земляного полотна; укладено 1500 пог. метрів дренуючого шару; виконуються роботи з влаштування бордюрного каменю.

Кошторисна вартість ремонту становить майже 161 млн грн. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Славдорстрой».

Як повідомляв Укрінформ, програмою «Велике будівництво» заплановано ремонт 6,5 тис. км доріг до кінця 2021 року. Крім того, цьогоріч у межах програми буде завершено будівництво, ремонт і реконструкцію близько 300 об’єктів соціальної інфраструктури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-