СБУ проводить антитерористичні навчання - у деяких регіонах можливий особливий режим

СБУ проводить антитерористичні навчання - у деяких регіонах можливий особливий режим

Укрінформ
Служба безпеки України проводить масштабні багатоетапні антитерористичні навчання у більшості областей України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресцентр СБУ.

«Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту стратегічно важливих об’єктів та кордонів держави», - ідеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що під час тренувань під посиленим захистом перебувають об’єкти критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної і транспортної системи.

У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, ДПСУ, Нацгвардії, ЗСУ, ДСНС, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Читайте також: СБУ проводить антитерористичні навчання на Херсонщині

Тренувальні заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

«Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо», - сказано в повідомленні.

Крім того, СБУ просить громадян України із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Як повідомляв Укрінформ, СБУ з 14 квітня проводить багатоетапні антитерористичні навчання на Харківщині із зосередженням уваги на прикордонних районах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-