Коронавірус на Прикарпатті: жоден хворий не відмовився від госпіталізації у мобільний госпіталь

Коронавірус на Прикарпатті: жоден хворий не відмовився від госпіталізації у мобільний госпіталь

Укрінформ
На Прикарпатті мобільний госпіталь, який розгорнули на території Богородчанської лікарні, прийняв уже п’ятьох COVID-хворих.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив генеральний директор КНП «Богородчанська центральна лікарня» Іван Коляджин.

Він також зауважив, що жодний хворий не відмовився від госпіталізації у мобільний шпиталь.

Як повідомляло агентство, учора мобільний госпіталь у Богородчанах почав приймати перших хворих на коронавірус. По обіді першою сюди поступила жінка з Богородчанського району з двобічною пневмонією. У Богородчанській лікарні з 250 ліжко-місць зайняті 230. Решта залишили у резерві для важких хворих.

Читайте також: Мобільний COVID-госпіталь на Прикарпатті вже приймає перших пацієнтів

Польовий шпиталь на 120 ліжко-місць розгорнули на території Богородчанської лікарні наприкінці лютого. У модулях госпіталю ДСНС кожне ліжко-місце забезпечене кисневим концентратором, обладнання дозволяє контролювати сатурацію, пульс та артеріальний тиск кожного хворого. Мобільним госпіталем опікуватимуться 6 медичних бригад під керівництвом директора Богородчанської ЦЛ Івана Коляджина. Сюди доправлятимуть хворих на COVID-19 не лише з Богородчанської громади, але й з усіх районів Прикарпаття.

Івано-Франківська область з 26 лютого перебуває у червоній зоні епідеміологічної небезпеки.

Станом на 11 лютого в Івано-Франківській області за минулу добу підтвердили 533 нові випадки захворювання на коронавірус. В Україні цей показник сягає 9 084.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-