Київ та 9 областей не готові до послаблення карантину - МОЗ

Київ та 9 областей не готові до послаблення карантину - МОЗ

Укрінформ
Станом на 3 липня 9 регіонів України та місто Київ не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з даними МОЗ, поки не готові до послаблення карантину м. Київ, Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Харківська, Чернівецька та Чернігівська області.

Дані щодо визначених критеріїв з АР Крим та м. Севастополь відсутні.

Читайте також: Летальність від COVID-19 в Україні є однією з найнижчих в Європі – Степанов

Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

Читайте також: В Україні - 27 смертей від COVID-19 за добу, МОЗ звернулося до людей похилого віку

Як повідомляв Укрінформ, за минулу добу в Україні зареєстровано 876 нових випадків захворювання на COVID-19, 505 осіб одужали, 27 людей померли. Загалом в Україні лабораторно підтверджено 46 763 випадки захворювання на COVID-19.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-