Кабмін склав показники ефективності для рейтингу голів ОДА

Кабмін склав показники ефективності для рейтингу голів ОДА

Укрінформ
У Кабінеті міністрів склали ключові показники ефективності (KPI) для оцінки голів облдержадміністрацій і формування щоквартального рейтингу.

Про це міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет повідомив у Facebook.

"Ділюсь з вами KPI, які ми склали для оцінки голів обладміністрацій. З цих KPI ми будемо щокварталу складати рейтинг та прив’язувати до нього систему мотивації", - написав він.

Міністр додав, що показники сформулювали таким чином , щоб усі регіони могли “змагатися” між собою: "Зазвичай ми прив’язуємось до темпу приросту. Це дозволяє порівнювати між собою регіони різних розмірів та різних ступенів розвитку".

Дубілет зауважив, що в показники включили лише ті, на які очільники ОДА мають безпосередній вплив: "Показники мають постійно оновлюватись на невеликий відсоток. З одного боку, якісь завдання можуть ставати менш актуальними, з іншого боку, система має бути сталою".

Читайте також: В Україні планують скасувати "класичну прописку"

Міністр опублікував такий перелік показників:

- Кількість дітей віком від трьох до п’яти років, охоплених дошкільною освітою

- Кількість дітей з особливими освітніми потребами, охоплених інклюзивним навчанням

- Розширення мережі опорних закладів загальної середньої освіти

- Організація підвезення учнів до закладів загальної середньої освіти шкільним автобусом

- Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких влаштували до сімейних форм виховання

- Кількість укладених декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу

- Автономізація закладів охорони здоров’я вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та екстреної медичної допомоги

- Забезпечення комп’ютеризації та реєстрації в електронній системі охорони здоров’я закладів охорони здоров’я

- Рівень охоплення щепленнями

- Протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено капітальний ремонт, реконструкцію

- Забезпечення прийняття в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проєктний строк реалізації яких перевищено на три та більше років.

Також до переліку входить: охоплення території області спроможними територіальними громадами, які мають високий та середній рівень спроможності; сумарна потужність альтернативних джерел енергії (електричної та теплової); рівень інвентаризації земель регіону державної та комунальної власності; виконання бюджетної програми “Державний фонд регіонального розвитку”; рівень надходжень податку на доходи фізичних осіб на одну особу наявного населення станом на 1 січня попереднього року; рівень виконання доходів загального фонду зведеного бюджету області; обсяг доходів зведеного бюджету області; обсяг капітальних видатків зведеного бюджету області; рівень надходження плати за землю (земельного податку та орендної плати); вартість закупівель в електронній системі закупівель; відкриті торги, які належать до сфери їх управління: прострочена кредиторська заборгованість з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів

Крім того, Дубілет зауважив, що перше підбиття підсумків буде за результатами першого кварталу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-