До культурних обмінів між Львівщиною та Луганщиною долучилася Станиця Луганська

До культурних обмінів між Львівщиною та Луганщиною долучилася Станиця Луганська

Укрінформ
У рамках культурного обміну між Луганською та Львівською областями реалізовано проект «Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми!», яким спрямований на формування позитивного ставлення молоді Станично-Луганського району до української етнічної культури.

Про це інформує прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

«Передбачалось також ознайомлення з взірцями стародавнього одягу та популяризація української пісні шляхом проведення експозиції спільної пересувної виставки одягу, концерту та майстер-класів, у яких молодь бере активну участь. Колекцію автентичних вишиванок учасники проекту збирали півроку по віддалених селах району», - йдеться в повідомленні.

Перший показ колекції відбувся на районному заході «Свято миру та єдності» у Станиці Луганській. Вдруге – на виставці художніх робіт учасників Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт» у Станично-Луганскому краєзнавчому музеї – відділі Луганського обласного краєзнавчого музею.

Читайте також: Межиріцька ОТГ на Дніпропетровщині відроджує 300-літною криницю

Завершальний етап проекту відбувся у Львові в художньо-меморіальному музеї Олени Кульчицької.

Глядачі не лише побачили дивовижну колекцію старовинного вбрання, а й дізналися багато цікавої та корисної інформації про символи, які майстрині вкладали у кожну деталь своєї роботи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-