Через "італійський страйк" на українсько-польському кордоні утворилися черги

Через "італійський страйк" на українсько-польському кордоні утворилися черги

4330
Ukrinform
На Львівщині у зв'язку з так званим тихим страйком польських контрольних служб на кордоні з РП у чергах стоять 860 автомобілів.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України. "Сьогодні, 25 вересня, станом на 12.00 у пунктах пропуску Львівської області на українсько-польському кордоні утворились черги загалом з 400 легкових та 460 вантажних автомобілів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільші черги зібрались у пропускних пунктах "Рава-Руська - Гребенне" (150 пасажирських та 90 вантажних транспортних засобів), "Краковець-Корчова" (120 пасажирських та 210 вантажних) та "Шегині - Медика" (80 пасажирських та 160 вантажних). Значно менше накопичення транспортних засобів у пунктах пропуску "Грушів - Будомеж" (30 пасажирських) та "Смільниця - Кросценко" (20 пасажирських). У пункті пропуску "Угринiв - Долгобичув" черг немає.

Однією з причин накопичення транспортних засобів є так званий тихий страйк польських контрольних служб на кордоні.

Читайте також: Польські митники почали “тихий страйк” на кордоні з Україною

У ДФС просять громадян, які планують поїздки через кордон, врахувати цю інформацію та стежити за станом накопичення транспортних засобів перед пунктами пропуску, розташованими на території Львівщини, інформацію про які розміщено на веб-порталі ДФС  та інтерактивній карті на сайті Львівської ОДА

Фото: Euromaidan Warszawa

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>