Польські митники почали “тихий страйк” на кордоні з Україною

Польські митники почали “тихий страйк” на кордоні з Україною

Укрінформ
Так званий “тихий страйк”, що передбачає уповільнену перевірку на кордоні і призводить до зростання черг при перетині кордону, з 7 вересня розпочали польські прикордонні органи.

Про це інформує Посольство України в Польщі.

“За інформацією профспілкового комітету Митної служби Польщі, сьогодні 7 вересня 2018 року, польські митники розпочали так званий “тихий страйк”, що може призвести до збільшення черг і тривалості проходження митних процедур при перетині українсько-польського державного кордону в автомобільних та піших пунктах пропуску”, - інформує посольство України в РП.

Українська дипустанова у Варшаві просить це врахувати при плануванні подорожей до Польщі.

За неофіційною інформацією українських прикордонників, сповільнення роботи польських служб на кордоні спостерігається вже упродовж останніх кількох днів.

Читайте також: Рада хоче кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону росіянами

Як повідомлялося, наприкінці серпня профспілкові організації, які підпорядковані Міністерству внутрішніх справ Польщі, розіслали листи до 50-ти різних адресатів (керівництв аеропортів, пасажирських та вантажних перевізників тощо) з попередженням про те, що можуть мати місце елементи “італійського страйку” на зовнішніх кордонах РП, якщо профспілки і профільне міністерство не домовляться. У листі профспілки силових структур попереджають, що запровадження елементів “італійського страйку” у вигляді дуже детальної і поглибленої перевірки на прикордонних пунктах може призвести до зростання черг на кордонах Польщі з іншими країнами.

Протест польських силовиків, зокрема прикордонників, триває вже кілька місяців. Вони вимагають підвищення зарплат і повернення до попередньої пенсійної системи. Переговори з цього приводу профспілок і керівництва МВС тривають з березня, однак не принесли жодних результатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-