Посол Канади назвав успішні реформи в Україні

Посол Канади назвав успішні реформи в Україні

707
Ukrinform
Із перетворень, які відбуваються в Україні, послів країн G7 найбільше радує хід реформ із децентралізації, охорони здоров'я, освітньої та військової.

Про це у Кіптях на Чернігівщині кореспондентові Укрінформу повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук.

Про це у Кіптях на Чернігівщині кореспондентові Укрінформу повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук.

"Реформа з децентралізації - одна з тих, що найбільше радує. Також охорони здоров’я, освітня... Це реформи, які в будь-якій державі вимагають величезної енергії. За них серйозно взялися, і це тішить. І реформа публічних закупівель також. Ще успішною є військова реформа, ми там активні й бачимо перспективу", - зазначив Ващук.

До числа перетворень, які, на погляд іноземних партнерів, мають рухатися швидше, посол відніс судову реформу і питання приватизації.

Читайте також: Посли країн G7 разом із Зубком відвідали Чернігівщину

У Кіптівській ОТГ  посли G7 перебували разом із віце-прем’єр-міністром України Геннадієм Зубком. Там вони ознайомилися з роботою модернізованого ЦНАПу та затвердженою в громаді системою управління земельними ресурсами, обговорили актуальні питання реформи децентралізації.

Група підтримки України послами країн "Великої Сімки" була створена після саміту Ельмау-G7 у 2015 році для забезпечення прогресу в процесі економічних реформ в Україні шляхом надання узгоджених порад та допомоги українській владі. На сьогодні цю групу очолює Канада. У пріоритетах допомоги Україні на 2018 рік групою були визначені наступні напрямки: верховенство права та боротьба з корупцією; економічне зростання; ефективне управління; розвиток людського капіталу; безпека та оборона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-