У Дніпрі ліквідовано конвертцентр із обігом 250 млн грн

У Дніпрі ліквідовано конвертцентр із обігом 250 млн грн

1292
Ukrinform
У Дніпрі припинено діяльність міжрегіонального конвертцентру, який впродовж 2017-2018 років проконвертував більше 250 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували міжрегіональний конвертцентр, який обслуговував компанії Донецької та Дніпропетровської областей. В рамках розслідування було встановлено групу осіб, які здійснювали незаконну діяльність, надаючи підприємствам реального сектору економіки, переважно Дніпропетровської та Донецької областей, послуги в ухиленні від сплати податків, шляхом оформлення безтоварних операцій та незаконного переведення грошових коштів з безготівкової форми в готівку», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У столиці ліквідували конвертцентр з обігом у 120 мільйонів

Для функціонування злочинної схеми фігуранти створили та зареєстрували на підставних осіб без мети здійснення підприємницької діяльності 13 суб'єктів господарювання. На їх розрахункові рахунки компанії реально діючого сектору економіки, які займаються оптовою торгівлею та продають товари за готівку, без відображення в бухгалтерському та податковому обліку, перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). У подальшому кошти знімалися готівкою та повертались замовникам за винятком 12%, що слугували винагородою за послугу конвертації.

Протягом 2017-2018 років було проконвертовано більше 250 млн грн.

Читайте також: ГПУ викрила "конверт", який мінімізував податки підприємствам

За результатами заходів, проведених в офісних приміщеннях конвертцентру та компанії - вигодонабувача, за місцями проживання його організаторів та в їх автомобілях, вилучено печатки та відбитки печаток підконтрольних компаній, комп'ютерну техніку, чорнові записи та бухгалтерські документи клієнтів «конверту».

Тривають слідчі дії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-