Місія ОБСЄ у вихідні нарахувала понад 750 вибухів на Донеччині та Луганщині

Місія ОБСЄ у вихідні нарахувала понад 750 вибухів на Донеччині та Луганщині

Укрінформ
Співробітниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксовано 755 вибухів в Донецькій області та Луганській областях протягом 18-20 серпня.

Про це йдеться у звіті місії.

Зокрема, 18 серпня місія зафіксувала 70 вибухів в Донецькій області, 115 - у Луганській. 19 та 20 серпня в Донецькій області було зафіксовано 60 і 330 вибухів відповідно, у Луганській - 180 вибухів 19-20 серпня. Всього за вказаний період в Донецькій області зафіксовано 460 вибухів, у Луганській - 295.

Читайте також: ОБСЄ виставила на передовій цілодобовий патруль

Крім того, 20 серпня медичний персонал лікарні в Донецьку повідомив членам команди місії, що 1 пожежник загинув і ще 2 були поранені під час гасіння пожежі в одному з приватних будинків.

Читайте також: ОБСЄ заявляє про невідведені танки на окупованому Донбасі

При цьому співробітники місії вказують, що "патруль СММ продовжив здійснювати моніторинг процесу розведення сил та засобів у районах Станиці Луганської, Золотого і Петровського, як це передбачено рамковим рішенням тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів від 21 вересня 2016 року, однак доступ місії на цих ділянках залишається обмеженим".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-