Правоохоронці вилучають документи у львівській "сміттєвій" фірмі

Правоохоронці вилучають документи у львівській "сміттєвій" фірмі

1178
Ukrinform
В одного із найбільших перевізників ТПВ у Львові - ЛКП «Львівспецкомунтранс» правоохоронці в черговий раз вилучають документи.

Про це заявив директор підприємства Тарас Стефанишин, повідомляє прес-служба міської ради.

«Зараз у нас триває чергове вилучення документів. Правоохоронні органи проводять перевірку. У ситуації, коли місто завалене сміттям, такі дії можуть призвести до зупинки роботи підприємства. Відтак, ми не зможемо виконувати свої зобов'язання перед містом щодо вивезення та захоронення ТПВ», - сказав Стефанишин.

Як повідомлялося, ЛКП «Львівспецкомунтранс» обслуговує понад 23% міста Львова щодо вивезення ТПВ. Один із перевізників - «AVE» призупинив роботу в обласному центрі. Сьогодні керівник області Олег Синютка звернувся до мера Львова  з вимогою делегувати області повноваження по вивезенню сміття терміном на два роки. Відповідь очікується у місячний термін. У свою чергу область бере на себе зобов'язання за 20 днів очистити сміттєві майданчики від перенакопичення та повернути вивіз ТПВ у стабільне русло на постійній основі. Також забезпечити стабільний вивіз ТПВ впродовж усього часу дії делегування повноважень.

Синютка обіцяє відновити систему сортування сміття, припинити перерозподіл ринку вивезення ТПВ та повернути перевізників, які стабільно забезпечували вивіз сміття. Разом із тим губернатор просить у міста передати в тимчасове управління ЛОДА «опальний» «Львівспецкомунтранс».


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-