Синютка пропонує Садовому віддати

Синютка пропонує Садовому віддати "сміттєве питання"

Укрінформ
Львівська облдержадміністрація звернулась до міської влади із вимогою передати їй функції  управління вивозом твердих побутових відходів з обласного центру.

Про це у четвер на  брифінгу заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Делегування повноважень обласній адміністрації забезпечить вивезення твердих побутових відходів зі Львова і унеможливить будь-яку небезпеку для мешканців міста. Ми вже двічі брали на себе відповідальність із вивезення сміття зі Львова, після цього ситуація ускладнювалась, тому щоразу здійснити такий вивіз стає складніше. Такі речі необхідно робити системно, лише тоді це дасть відповідний результат», - зазначив Синютка.

За його словами, Львівська ОДА бере на себе зобов’язання у 20-денний термін очистити перенакопичені сміттєві майданчики, а в подальшому налагодити системний вивіз ТПВ з міста Львова, повернути та координувати перевізників ТПВ. Окрім того, зобов’язується побудувати до 2019 року сучасний завод з вторинної переробки та утилізації ТПВ.

Львівська міська влада повинна прийняти рішення про передачу функцій по управлінню ТПВ Львівській ОДА, передбачити субвенцію з міського бюджету для вивозу сміття обласному бюджету в розмірі 300 млн грн з розрахунку на рік та передати у тимчасове управління на період здійснення повноважень із вивозу ТПВ Львівською ОДА комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-