На Житомирщині СБУ заблокувала чотири заборонені російські телеканали

На Житомирщині СБУ заблокувала чотири заборонені російські телеканали

1400
Укрінформ
Трансляцію чотирьох заборонених до розповсюдження російських телеканалів блокували в Малині співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з представником Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у прес-групі СБУ в Житомирській області.

"Власник одного із місцевих розважальних закладів транслював у ньому телеканали «РТР-Планета», «Российский информационный канал «Россия-24», «ТНТ» та «НТВ Мир», в сюжетах яких поширюється російська пропаганда, популяризується держава-агресор і викривлено трактуються події, що відбуваються в нашій державі та на тимчасово окупованих територіях", - йдеться у повідомленні.

Рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення їх було вилучено з Переліку іноземних каналів, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і чинному законодавству.

За результатами спільної перевірки та завдяки проведеній співбесіді підприємець привів свою діяльність у відповідність до умов чинного законодавства і вилучив заборонені канали з переліку доступних для перегляду.СЛ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-