На Миколаївщині місцевий житель

На Миколаївщині місцевий житель "легалізувався" фальшивим паспортом із Криму

Укрінформ
На Миколаївщині Служба безпеки України встановила факт чергового незаконного надходження у регіон бланків українських паспортів із окупованої АР Крим.

Про це повідомили у прес-групі СБУ в Миколаївській області.

«СБУ спільно з Національною поліцією продовжують фіксувати факти незаконного надходження в Україну бланків офіційних документів із Криму до періоду його анексії. Так, на Миколаївщині співробітники СБУ виявили, що місцевий мешканець (особа без громадянства, до 2014 року проживав у США) з метою легалізації в нашій державі прагнув скористатися підробленим українським паспортом «кримського походження», - йдеться у повідомленні.

У жовтні 2014 року чоловік прилетів до України нібито для лікування. Тривалий час він обходився без офіційних документів, а коли вимушений був легалізуватися, скористався у 2016 році оголошенням у мережі Інтернет та замовив у невідомої особи посвідчення громадянина держави.

У червні того ж року сплатив 7 тисяч 600 доларів виконавцю фальшивого документа і отримав паспорт громадянина України нібито виданий 19.04.2011 року Балаклавським РВ УМВСУ в м.Севастополь.

При цьому паспорт містить очевидні ознаки підробки.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 358 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі заходи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-