Миколаїв

09 квітня 2020

Ляшко не побачив порушень на Миколаївщині - тести роблять правильно

Контрольні дослідження зразків хворого на пневмонію в Миколаївській області в незалежній лабораторії, які були відібрані, щоб переконатися в правильності алгоритму дій місцевих медиків, співпали з висновками миколаївських фахівців.

08 квітня 2020

Замах на "Мультика": поліція Миколаєва просить водіїв надати записи відеореєстраторів

Поліція просить миколаївських автовласників, які 6 квітня проїжджали або паркувалися біля бізнес-центру на проспекті Центральному, надати записи відеореєстраторів, які могли зафіксувати ймовірного кілера, що стріляв у кримінального авторитета Михайла Титова ("Мультика").

07 квітня 2020

Миколаївський інфекційний центр не має коштів на виплату зарплати співробітникам

Директор Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань (колишня обласна інфекційна лікарня) Світлана Федорова стверджує, що лікарня наразі не має коштів на виплату зарплати співробітникам.

Нібулон спрямував на боротьбу з коронавірусом 17 мільйонів

Компанія «НІБУЛОН» в рамках заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу вклала 17 мільйонів гривень в ремонтні роботи та придбання медичного обладнання, зокрема, у Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань.

06 квітня 2020

У Первомайську черга з охочих потрапити на ринок вишикувалась на кілометр

У місті Первомайську на Миколаївщині після перерви відкрився центральний ринок, проте охочих потрапити на нього було стільки, що черга вишикувалась на кілометр, при цьому люди не дотримувались жодних дистанцій.

04 квітня 2020

03 квітня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}