Троє українців намагалися вивезти до Росії пристрій для військових літаків

Троє українців намагалися вивезти до Росії пристрій для військових літаків

Фото
Укрінформ
Прикордонники Сумського загону спільно зі співробітниками СБУ та працівниками митниці попередили спробу незаконного переміщення через кордон товарів військового призначення. 

Про це повідомляє Відділ з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації державної прикордонної служби України. 

"Учора у залізничному пункті контролю "Хутір-Михайлівський" прикордонники Сумського загону спільно зі співробітниками СБУ та працівниками митниці попередили спробу незаконного переміщення через кордон товарів військового призначення. Інформацію про наміри наших співвітчизників перемістити такі товари отримали представники СБУ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час перевірки одного з вагонів поїзда Кишинів-Москва спільна міжвідомча група в сумках з товарами народного споживання, які везли до Росії троє наших співвітчизників, виявила радіонавігаційний пристрій. Він використовується в складі бортових систем військових літаків.

Наразі виявлений пристрій, призначений для безперервного виміру швидкості та кута зносу повітряного судна, вилучений та переданий на експертизу. Взаємодіючими правоохоронними органами проводяться невідкладні слідчі дії, інформує прес-служба.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-