В Україну не пустили п'ятьох росіян, запідозривши у них терористів

В Україну не пустили п'ятьох росіян, запідозривши у них терористів

Фото
Укрінформ
У столичних аеропортах співробітники Держприкордонслужби спільно з СБУ 26 січня викрили 6 громадян Росії, серед яких знаходились можливі військові  та особи, які мають зв'язки з незаконними збройними формуваннями.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"В аеропорту «Бориспіль» під час оформлення рейсу, який прибув з Мінська, були виявлені 5 громадян Росії. Всі чоловіки прибули в Україну вперше. В ході додаткового контролю у кожного з росіян знайшли однакову суму коштів у розмірі по 100 тисяч рублів РФ в однакових конвертах. У деяких з них співпадала дата видачі паспортів. При цьому всі п’ятеро зазначили відпочинок, як мету свого перебування на території нашої держави. Під час спілкування відповіді чоловіків були характерні саме для військових чи чітко проінструктованих осіб", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у одного з росіян прикордонники спільно з СБУ виявили військовий квиток, жетон ЗС РФ та маскувальний халат. Також встановлено, що деякі з них, можливо, причетні до злочинного угруповання, яке пов’язане із шахрайськими діями у банківській сфері.

Наразі громадянам РФ відмовлено в перетинанні державного кордону. Тривають подальші фільтраційно-перевірочні заходи.

Ще одного громадянина Росії прикордонники спільно з СБУ викрили в аеропорту «Київ». Він також прилетів в Україну рейсом з Мінська. Під час прикордонного контролю на чоловіка спрацювала база даних, оскільки стосовно нього діяло доручення від правоохоронних органів. Далі під час перевірки правоохоронці встановили, що чоловік є головою Ради директорів однієї з Групи компаній, яка займається фінансуванням проектів у Росії та за кордоном. Також з’ясувалося, що він має зв’язки з представниками незаконних збройних формувань, які воюють на сході України, в його телефоні були знайдені відповідні контакти. Крім того, чоловік був нагороджений медаллю «За повернення Криму» особисто міністром оборони РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-