Російським військовим на Донбасі заборонили звільнятись - розвідка

Російським військовим на Донбасі заборонили звільнятись - розвідка

Укрінформ
На тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей російським військовим заборонили звільнятись.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

"Командувачем Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ віддано письмове розпорядження про заборону звільнення військовослужбовців з військової служби по закінченню дії контракту з метою підтримання бойової готовності та збереження чисельності особового складу з’єднань і частин російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей", - йдеться у повідомленні.

Вказане розпорядження викликало обурення особового складу окремих частин, який перебуває на передових позиціях та на полігонах, і призвело до відмови виконання наказів й сутичок з кадровими офіцерами ЗС РФ.

Зокрема, у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ до 120 осіб, які звільнились по закінченню контракту, не очікуючи виплати заборгованого грошового забезпечення, поспішно залишили розташування частини.

Зазначається, що сержантський та рядовий особовий склад 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК, дізнавшись про розпорядження російського окупаційного командування, відмовився здавати частину грошового забезпечення на “потреби бригади та армійського корпусу”. У відповідь командування бригади заборонило відпустки.

З метою покриття значної неукомплектованості особовим складом командуванням 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК вживаються заходи щодо насильного примушення громадян до проходження військової служби за контрактом, шляхом відправлення молодого поповнення до навчальних центрів без оформлення призовних документів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-