Бойовики на Донбасі калічать себе, аби не воювати - розвідка

Бойовики на Донбасі калічать себе, аби не воювати - розвідка

1933
Укрінформ
Бойовики на Донбасі умисно калічать себе, аби ухилитися від участі в бойових діях на тимчасово окупованих територіях. 

Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки при Міністерстві оборони України у Facebook

"Починаючи з 31 грудня 2016 року у підрозділах 1 і 2 АК окупаційних військ відмічено понад 20 випадків заподіяння умисних ушкоджень частин тіла військовослужбовцями з метою ухилення від участі в бойових діях та проходження військової служби", - йдеться в повідомленні. 

У ГУР також зазначають, що через значну кількість охочих звільнитися в окупаційної "влади" виникли проблеми з виплатами.  

"У 13 стрілецькому батальйоні (Ровеньки) 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК ЗС РФ після проведення ротаційних заходів кількість бажаючих звільнитись з військової служби зросла до 30 осіб (на теперішній час укомплектованість батальйону особовим складом становить близько 50 відсотків). У зв'язку з необхідністю проведення фінансових розрахунків звільнених виникла проблема з виплатою поточного грошового забезпечення особовому складу, що призвело до внутрішніх конфліктів в батальйоні", - зазначають у ГУР. 

Загалом, за даними розвідки, у з'єднаннях та частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ зберігається тенденція до зниження рівня морально-психологічного стану особового складу, що пов'язано з незадовільними умовами несення служби, значними втратами та неналежним матеріальним забезпеченням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-