На Житомирщині кандидат хоче вмоститися одразу в два крісла - Опора

На Житомирщині кандидат хоче вмоститися одразу в два крісла - Опора

Фото
Укрінформ
На Житомирщині кандидат Олександр Павлюк відразу балотується на посаду голови та депутата Хорошівської селищної ради.

Про це повідомляє сайт громадянської мережі Опора.

"І на голову, і на депутата Хорошівської селищної ради одночасно балотується кандидат Олександр Сергійович Павлюк, 1979 року народження. Проте на посаду селищного голови він іде від Володарсько-Волинської районної організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - Укроп", а у депутати – від Хорошівської районної організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - Укроп". Зауважимо, що 4 лютого 2016 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про перейменування окремих населених пунктів та районів", відповідно до якої селище міського типу Володарськ-Волинський Володарсько-Волинського району перейменоване на селище міського типу Хорошів", - йдеться у повідомленні.

Громадянська мережа Опора зауважує, що ТВК не мала права реєструвати цього кандидата на двох виборах. Такими діями виборча комісія порушила ч. 4 ст. 35 Закону України "Про місцеві вибори", згідно з якою особа не може бути висунута кандидатом у депутати у багатомандатному виборчому окрузі більше ніж до однієї місцевої ради відповідного рівня (більше ніж до однієї обласної, однієї районної, однієї міської, однієї районної в місті ради).

Особа, яка висунута кандидатом у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови або старости, не може одночасно бути висунута у будь-яких інших одномандатних, єдиних одномандатних виборчих округах з будь-яких місцевих виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-