Польща підтримує введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас

1852
Ukrinform
Варшава підтримує розгортання на сході України збройної поліцейської місії ОБСЄ.

Про це під час виступу на зустрічі глав МЗС країн-членів ОБСЄ в Гамбурзі заявив міністр закордонних справ РП Вітольд Ващиковський, інформує Wpolityce.pl.

“Польща підтримує продовження і подальше зміцнення міжнародної присутності на Донбасі, включно з направленням у район конфлікту потенційної збройної поліцейської місії ОБСЄ”, - заявив Ващиковський.

Під час виступу на форумі Ващиковський підкреслив, що цьогорічна зустріч відбувається у складній і непередбачуваній ситуації, яка “ще більше погіршилася” з часу минулорічної зустрічі ОБСЄ у Белграді.

“Я вірю, що ОБСЄ може відіграти важливу роль у сфері скорочення озброєнь, підтримки процесів примирення, розв’язання конфліктів і популяризації безпеки і стабільності в Європі. Але є одна умова: усі сторони мають дотримуватися правил",- заявив Ващиковський.

Він висловив занепокоєння нестабільною і непередбачуваною ситуацією на Донбасі, а також “окупацією й нелегальною анексією Криму, яка усе ще триває”.

На його переконання, з ситуацією на сході України також пов’язується негайна потреба роботи над зміною Віденського документу ОБСЄ з 1999 року, зокрема розділу, що стосується скорочення озброєнь. У цьому контексті міністр також звернув увагу на ініціативу Польщі, що передбачає зміцнення механізмів зменшення ризику військових інцидентів.

Фото: OSCE

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-