Українсько-польський кордон: спільний контроль буде ще на чотирьох пунктах

Українсько-польський кордон: спільний контроль буде ще на чотирьох пунктах

1574
Ukrinform
З метою прискорення перетину українсько-польського кордону спільний контроль буде введено на чотирьох інших пунктах пропуску, крім чотирьох, на яких він вже існує.

Про це під час спільної прес-конференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою заявив глава української держави Петро Порошенко, передає власний кореспондент Укрінформу в Польщі.

"Замість чотирьох пунктів ми домовилися найближчим часом відкрити ще чотири спільних пунктів пропуску і разом їх буде вісім", - зазначив Порошенко.

За словами Президента, зараз необхідно розбудувати пункти пропуску, створити нову інфраструктуру, побудувати дороги до пунктів пропуску, на що виділено необхідні кошти. Крім того, до розбудови прикордонної інфраструктури буле залучено кошти з польського кредиту для України в розмірі 100 млн євро.

Порошенко підкреслив, що проблема з чергами на кордоні виникає і через те, що багато людей намагаються їздити через польсько-український кордон на іноземних номерах без розмитнення автомобілів.

За його словами, для вирішення цієї проблеми треба виділити окремі пункти пропуску, щоб студенти, туристи і підприємці могли без черги перетинати кордон.

За інформацію агентства, спільний контроль планується ввести на пунктах пропуску Ягодин-Дорогуськ, Рава Руська-Гребенне, Краківець-Корчова і Шегині-Медика.

Фото: lubomlnews.wordpress.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-