Презентація виставки “Вільні” (Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс,  вул. Лаврська, 27)

Презентація виставки “Вільні” (Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, вул. Лаврська, 27)

Укрінформ

10 вересня о 15:00 відбудеться презентація виставки “Вільні” (Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс,  вул. Лаврська, 27).

Організатор: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс.

Коротко. Як повідомляють організатори, виставка «Вільні» розповідає про наших громадян, які через проукраїнські погляди, відкриту громадську позицію, належність до патріотичних організацій були арештовані й засуджені Російською Федерацією та квазідержавними утвореннями “ДНР” і “ЛНР”. Вони пройшли через тортури, показові суди, катівні, але не зламалися, повернулися на Батьківщину під час обмінів між Російською Федерацією, ОРДЛО та Україною. Це Станіслав Асєєв, Володимир Балух, Едем Бекіров, Микола Карпюк, Олександр Кольченко, Анастасія Мухіна, Євген Панов, Богдан Пантюшенко, Олег Сенцов, Олексій Сизонович, Олена Сорокіна та Роман Сущенко. Попри те, що серед героїв виставки не всі наразі звільнені, Валентин Вигівський, Віталій Марків та сотні інших в’язнів залишаються за ґратами, усіх їх ми називаємо вільними – духом, думками, прагненнями, діями, боротьбою.

Під час відкриття проєкту поговоримо про те, що означає свобода для тих, хто пізнав її «ціну» сповна, й для кожного з нас особисто. Простір виставки стане майданчиком для актуалізації теми українських бранців.

Особисті речі, кореспонденція, фото, банери та інші свідчення боротьби – це подвійне відчуття: радість за тих, для кого неволя уже стала минулим, але, поза всіма сумнівами, й тривога за тих, для кого вона залишається сьогоденням.

Контакти організаторів, акредитація представників ЗМІ за тел.: (097) 168-86-57

(Жанна Очеретяна), e-mail: warmuseum.kiev@gmail.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-