Новий погляд на оновлення нагородної системи України

Новий погляд на оновлення нагородної системи України

Укрінформ
18 квітня о 10.30 відбулась прес-конференція на тему: «Коаліційна угода між Верховною Радою та громадськістю України. Новий погляд на оновлення нагородної системи України». 

Організатор:  Всеукраїнська громадська організація «Країна».

Учасники: Сергій Власенко -  голова Комітету ВР України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування; Олександр Сопов - голова ВГО «Країна», автор відкритої нагородної системи «Знаки народної пошани».

Підсумкові матеріали:

Законопроект про реформування нагородної системи у вересні може бути зареєстрований у ВР - Власенко

Законопроект щодо реформування нагородної системи в Україні, над яким нині працює Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, може бути зареєстрований у парламенті вже на початку вересня.

Про це заявив голова комітету - народний депутат Сергій Власенко (фракція партії «Батьківщина») під час прес-конференції в Укрінформі.

«На сьогодні ми (члени комітету - ред.) перебуваємо у стадії підготовки законопроекту, який системно і глибоко реформував би нагородну систему в Україні... Думаю, що як тільки законопроект буде готовий, ми його презентуємо громадськості. Дуже сподіваюся, що до 1 вересня такий законопроект буде підготовлений і на початку вересня, після парламентських канікул, буде зареєстрований у Верховній Раді України», - заявив Власенко. 

Він підкреслив, що реформа нагородної справи досить важлива, «оскільки система нагород є одним із елементів, одним із символів держави, поряд із гербом, гімном, прапором тощо». 

«Ми вважаємо, що нагородна система сьогодні є занадто перевантаженою. Вона, на жаль, є занадто заполітизованою», - зазначив голова комітету.

За його словами, у концепції реформування нагородної системи комітет вважає за необхідне поставити питання про скасування «такого радянського рудименту як почесне звання».

Крім того, зазначив Власенко, нагородна система має бути спрощена, а нагороди слід виводити із систем корупційного та політичного впливу.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-