Зеленський подякував Азербайджану за енергетичну підтримку України

Зеленський подякував Азербайджану за енергетичну підтримку України

Укрінформ
Президент Володимир Зеленській подякував Азербайджану за відчутну енергетичну підтримку України.

Про це Зеленський зазначив у зверненні, передає Укрінформ.

«Хочу окремо також подякувати Азербайджану – за дуже відчутну енергетичну підтримку для нашої держави», - сказав глава держави.

Зеленський зауважив, що Україна працює з Азербайджаном і у безпековій сфері, «щоб наш український безпековий досвід і компетенції наших воїнів допомагали нашим друзям».

Читайте також: Азербайджан готовий і надалі сприяти гуманітарному відновленню й відбудові України - посол

Як повідомляв Укрінформ, заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква у Києві на заході з нагоди Дня незалежності Азербайджану відзначив допомогу Азербайджану у відновленні енергетичної інфраструктури України після російських атак, обсяг якої вже перевищує 12 мільйонів доларів з 2022 року.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-