Сибіга і глава МЗС Канади обговорили шлях до миру та відбудову України
Як передає Укрінформ, про це повідомляє МЗС Канади.
“Міністр Ананд підтвердила непохитну підтримку Канадою народу України, її суверенітету й територіальної цілісності. Вона підтвердила готовність Канади долучитися до багатосторонніх безпекових гарантій для України у рамках Коаліції охочих”, - йдеться у заяві.
Зазначається, що Ананд також наголосила на готовності Канади посилювати економічний тиск на Росію “з метою ослаблення її спроможності вести війну”.
“Міністри обговорили чинні зусилля задля досягнення справедливого й тривалого миру, зокрема прогрес мирного процесу й участь Канади у поверненні військовополонених, незаконно затриманих цивільних і примусово переміщених дітей”, - поінформували у МЗС.
Окрім цього, Ананд запевнила, що Канада відкрита до підтримки відновлення й відбудови України.
Як повідомляв Укрінформ, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки, Сибіга наголосив, що реальний прогрес у мирних переговорах можливий лише за наявності чітких, юридично зобов’язальних і сильних гарантій безпеки для України, які мають передбачати підтримку з боку США, елементи міжнародної військової присутності, членство в ЄС, потужну українську армію та жорсткий санкційний тиск на Росію.
Фото: Аніта Ананд, X