Президент Еквадору на Саміті миру: Ми можемо покласти край людським стражданням

Президент Еквадору на Саміті миру: Ми можемо покласти край людським стражданням

Укрінформ
Еквадор участю в Глобальному саміті миру прагне засвідчити повагу статуту ООН і міжнародному праву, просувати мирне вирішення міжнародних конфліктів та закликати до діалогу і переговорів.

Про це заявив президент Еквадору Даніель Нобоа у другий день Глобального саміту миру, передає кореспондент Укрінформу.

“Моя участь на цьому саміті переслідує три головні задачі: по-перше, засвідчити, що Еквадор поважає та дотримується принципів та цілей статуту ООН та міжнародного права. Це першочерговий принцип, якого дотримується мій уряд і народ Еквадору і за чим ведеться ретельне спостереження”, – сказав він.

По-друге, зазначив Нобоа, участь президента Еквадору керується волею його уряду з просування мирного вирішення міжнародних конфліктів.

“Еквадор прагне активно просувати мирне рішення для цього руйнівного конфлікту”, – підкреслив він.

Глава держав назвав своїм третім завданням зобовʼязанням закликати міжнародну спільноту до діалогу та переговорів як єдиного шляху до примирення і тривалого миру.

“Це єдиний шлях, яким ми можемо покласти край людським стражданням, втраті життів, та руйнуванню. Ми переконані, що мирного рішення можна досягти. Тож не недооцінюймо трансформуючу силу діалогу та співпраці. Ми маємо зосередитися на конкретних кроках із побудови довіри та примирення”, – заявив Нобоа.

Читайте також: МЗС Чехії: Саміт у Швейцарії - потужна підтримка мирного плану України, а не обговорення миру

Як повідомляв Укрінформ, на швейцарському курорті Бюргеншток 15 червня стартував перший Саміт миру. Учасники обговорюють ядерну безпеку, продовольчу безпеку і гуманітарний вимір – обмін полоненими та повернення викрадених українських дітей.

З підсумковими документами саміту ознайомлять російську сторону.

Фото: EFE/Santiago Fernández

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-