Голова НАЗК розповів у Берліні про виконання Державної антикорупційної програми

Голова НАЗК розповів у Берліні про виконання Державної антикорупційної програми

Укрінформ
Державна антикорупційна програма на 2023-2025 роки вже виконана на 25 відсотків, основні заходи впровадять до кінця 2025 року.

Про це повідомив голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик під час свого виступу на Конференції з відновлення України у Берліні.

"Більш ніж рік тому почалася імплементація Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки, і 25% заходів вже запроваджені. Це чудовий результат для країни, що перебуває в стані війни. Основні заходи будуть впроваджені до кінця 2025 року", - сказав він.

Павлущик зазначив, що виконання антикорупційної програми підвищить прозорість в урядових та бізнесових процесах, а також значно знизить корупцію в Україні. За його словами, ця програма допоможе покращити ситуацію у 15 найбільш вразливих до корупції сферах життя в Україні.

Голова НАЗК також поінформував, що відомство вже працює над антикорупційною програмою на 2026-2030 роки. Він підкреслив, що для впровадження сталих довгострокових змін необхідно впровадити міжнародні стандарти та узгодити українське законодавство із європейськими вимогами. За його словами, важливою ланкою в цьому процесі є координація агентства з іншими державними органами та співпраця з громадянським суспільством.

Читайте також: Антикорупційна ініціатива ЄС позитивно оцінила результати роботи інституцій України в умовах війни

Кабінет міністрів затвердив Державну антикорупційну програму на 2023-2025 роки 4 березня 2023 року. Це документ, що визначає систему конкретних антикорупційних заходів, спрямованих на виконання Антикорупційної стратегії. Програма охоплює такі сфери, як підвищення ефективності системи протидії корупції; забезпечення невідворотності відповідальності за корупцію; оборона; правосуддя; державне регулювання економіки; митна справа та оподаткування; будівництво, земельні відносини та інфраструктура; охорона здоров’я; освіта та соціальний захист; антимонопольна політика.

Як повідомляв Укрінформ, 11 червня у Берліні стартувала дводенна Конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference). Участь у заході беруть понад 2 тисячі політиків, дипломатів, представників бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства з різних країн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-