ЄС має відкрити двері для України і країн Західних Балкан - кандидат у президенти Єврокомісії

ЄС має відкрити двері для України і країн Західних Балкан - кандидат у президенти Єврокомісії

Укрінформ
Кандидат на посаду президента Європейської комісії від партії «Оновити Європу» Сандро Гозі (Італія) вважає, що треба відкрити двері Європейського Союзу для України і країн Західних Балкан, однак спершу провести бюджетну та інші реформи.

Про це Гозі сказав під час Eurovision Debate-2024 серед кандидатів на посаду керівника Єврокомісії, що відбулися за участю представників провідних європейських партій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Історія засвідчує, що Європейський проєкт стосується всіх людей на континенті, а не лише певної кількості. На самому початку лише шість демократій змогли заснувати Європейську спільноту (Бельгія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина й Франція - ред.). Але зараз ми хочемо об’єднати континент, тому маємо відкрити двері Європейського Союзу нашим братам і сестрам в Україні і на Західних Балканах», - сказав Гозі.

Водночас він зауважив, що доєднання до ЄС нових членів неможливе без змін та реформ - бюджетних та інших.

Читайте також: ЄС має одночасно вирішувати питання підтримки України та власної безпеки - фон дер Ляєн

«Для того, щоб збільшувати бюджети на відповідні витрати, які будуть пов’язані з відповідними політиками ЄС, ми маємо відповідно розраховувати ресурси. Тож нам потрібно переосмислити те, як працює Європа, щоб об’єднати весь континент», - вважає кандидат на посаду президента ЄК.

Як повідомлялося, 6-9 червня 2024 року в усіх країнах ЄС відбудуться вибори до Європейського парламенту, які стануть визначальними для формування ключових напрямків внутрішньої та зовнішньої політики ЄС на наступні роки.

Фото: EP

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-