Україна і Катар розширюють співпрацю для повернення українців із Росії - Лубінець

Україна і Катар розширюють співпрацю для повернення українців із Росії - Лубінець

Фото
Укрінформ
Україна і Катар розширюють співпрацю у питанні повернення українців з Російської Федерації.

Як передає Укрінформ, про це уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у Фейсбуці.

«Із робочим візитом перебуваю в Катарі. Зустрівся з державним міністром з питань міжнародного співробітництва Лолвою Рашид Аль-Хатер», - зазначив Лубінець.

Держава Катар, як провідний посередник у процесі возз'єднання дітей у російсько-українському конфлікті, організувала Програму оздоровлення та відновлення для сімей, яким Офіс уповноваженого допоміг возз’єднатися в межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Back UA.

«Україна вітає те, що Катар прагне не лише надати допомогу у возз'єднанні сімей, а й покращити їхній добробут усіма можливими способами, у тому числі й у питанні оздоровлення. Згадувана вище програма включає медичний огляд, психосоціальну підтримку, а також знайомство з Катаром та культурою цієї країни», - зазначив Лубінець.

Він подякував за посередництво та допомогу.

«Окрім того, під час зустрічі обговорювали питання повернення додому українських цивільних, яких незаконно утримує РФ і військовополонених. Катар, у свою чергу, виступає за розширення діяльності у посередництві між Україною та Росією. Зустріч з катарською делегацією будемо продовжувати й завтра», - підкреслив Лубінець.

Читайте також: Із захопленої росіянами території Луганщини повернули двох сестер-підлітків

Він нагадав, що повернення українських дітей та перемовини з РФ відбуваються при посередництві Катару та катарських дипломатів.

Як повідомляв Укрінформ, за останні два місяці Україні за сприяння міжнародних партнерів вдалося повернути додому 38 дітей.

Фото: Дмитро Лубінець / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-