Катар

22 червня 2021

07 червня 2021


Джапарова розповіла катарському міністру про підготовку саміту «Кримської платформи»

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова поінформувала державного міністра у закордонних справах Держави Катар Султана бін Саада Аль-Мрейхі про підготовку до інавгураційного саміту "Кримської платформи", окреслила її основні цілі та завдання.

29 квітня 2021

12 квітня 2021

08 квітня 2021


ФІФА може ввести систему автоматичного визначення офсайду на ЧС-2022

Колишній головний тренер лондонського "Арсенала", керівник відділу ФІФА з глобального розвитку футболу Арсен Венгер розповів, що ФІФА планує впровадити систему автоматичного визначення офсайду на чемпіонаті світу в Катарі 2022 року.

07 квітня 2021


Катарська компанія стала співвласницею 6 українських сонячних електростанцій

UDP Renewables, стратегічним інвестором якої є холдингова компанія UFuture, домовилася про стратегічне партнерство та підписала низку контрактів із міжнародною енергетичною інвестиційною компанією Nebras Power (Доха, Катар).

06 квітня 2021

05 квітня 2021


Катарська компанія внесе додатковий вклад за проєктом концесії порту «Ольвія»

У ході офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Держави Катар було підписано договір про внесення додаткового вкладу від QTerminals за проєктом концесії спеціалізованого морського порту «Ольвія».


Зеленський зустрівся з еміром Катару — про що говорили

Президент України Володимир Зеленський та Емір Катару Тамім бін Хамад Аль Тані обговорили важливість підтримки високої динаміки політичного діалогу, необхідність нарощування обсягів двосторонньої торгівлі та активізації інвестиційної співпраці.


Зеленський: Україна зацікавлена в інфраструктурних проєктах до ЧС з футболу у Катарі

Україна готова поділитися з Катаром досвідом організації масових спортивних заходів, а українські компанії зацікавлені в участі в інфраструктурних проєктах до чемпіонату світу з футболу 2022 року.

04 квітня 2021


Українська делегація в Катарі обговорюватиме експорт продовольства - Лещенко

Важливою складовою переговорного процесу під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Катару є особисте спілкування лідерів країн. Зокрема, обговорюватимуться питання продовольчої безпеки у світі, а також розширення експорту України через Катар.


В ОП розкрили деталі візиту Зеленського в Катар

У понеділок, 5 квітня, Президент Володимир Зеленський із дружиною планує здійснити короткий офіційний візит у Державу Катар. За останні два місяці це буде друга поїздка глави держави до країн Затоки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-