Швидке ухвалення Конгресом допомоги для України має критичне значення - посол США при НАТО

Швидке ухвалення Конгресом допомоги для України має критичне значення - посол США при НАТО

Укрінформ
Адміністрація США продовжує наполягати на тому, що швидка та суттєва допомога Україні має критично важливе значення, тож розраховує на те, що Конгрес США ухвалить продовження такої допомоги найближчим часом за міцної двопартійної підтримки.

Про це сьогодні під час пресконференції, що була проведена в форматі онлайн під егідою Брюссельського медіахабу США, сказала постійна представниця США при НАТО посол Джуліан Сміт (Julianne Smith), відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про ймовірність позитивного рішення Конгресу США щодо ухвалення чергового пакету допомоги для України.

«Ми дійсно очікуємо, що ця допомога буде прийнята, будемо сподіватися, скоріше, ніж пізніше. Ви чули президента Байдена та інших членів його Кабінету, які говорили про це. Ми переконані, що така підтримка є абсолютно критичною, і Україна терміново потребує допомоги зараз. Ми маємо ситуацію, коли наші друзі в Україні стикаються з певною нестачею. Тож є дуже важливим, щоб допомога від США продовжувала надходити», - зазначила Сміт.

Вона закликала членів Конгресу, як в Палаті представників, так і в Сенаті, просуватися вперед із цією допомогою для України.

«Ми бачили потужну двопартійну підтримку в Сенаті, і дуже сподіваємося, що ми будемо бачити також голосування у нижній палаті якомога швидше, щоб ми могли передати цю критичну допомогу в руки наших друзів в Україні на полі бою», - зазначила постійна представниця США при НАТО.

Читайте також: Експерт: Нова заява Джонсона - це намагання зробити пакет допомоги Україні «республіканським»

Як повідомляв Укрінформ, спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон заявив, що після завершення великодніх канікул планує винести на розгляд законопроєкт про додаткову допомогу Україні, який включатиме «деякі важливі нововведення».

13 лютого Сенат США у фінальному голосуванні підтримав законопроєкт, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню у 95 млрд дол., 60 млрд з яких – для Києва.

Документ мають схвалити у Палаті представників перед тим, як його направлять на підпис президенту США Джо Байдену.

Нове голосування відбудеться не раніше 9 квітня.

Фото: EPA

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-