Уряд призначив службове розслідування щодо голови КРАІЛ Рудого

Уряд призначив службове розслідування щодо голови КРАІЛ Рудого

Укрінформ
Кабінет міністрів призначив проведення службового розслідування стосовно голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Івана Рудого.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №25 від 12 січня 2024 року, передає Укрінформ.

«Відповідно до частини третьої статті 65(1) Закону України "Про запобігання корупції" та з метою виконання припису Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2023 р. № 25-11/33-23 "Про проведення службового розслідування щодо порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції" призначити службове розслідування щодо голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Рудого Івана Тарасовича», – зазначається у повідомленні.

Уряд визначив Національне агентство з питань держслужби органом, відповідальним за організацію проведення службового розслідування, і утворив з цією метою відповідну комісію.

Службове розслідування має бути проведено протягом двох місяців з дати ухвалення цього розпорядження.

У пресслужбі НАЗК нагадали, що 5 січня 2024 року НАЗК склало протокол стосовно голови КРАІЛ у зв’язку із виявленням адмінправопорушення за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП – неповідомлення про реальний конфлікт інтересів, вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

«Так, на підставі звернення викривача до НАЗК за захистом, проведено перевірку та встановлено порушення прав викривачів у діяльності голови КРАІЛ. За результатами перевірки 28 грудня 2023 року НАЗК внесено припис КМУ, як органу, що координує діяльність КРАІЛ, з вимогою усунути порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" в діяльності КРАІЛ та притягнути винних до відповідальності», – поінформували в установі.

Читайте також: У Кабміні назвали маніпуляцією звинувачення НАЗК на адресу Шмигаля

Як повідомлялося, минулого тижня голова НАЗК Олександр Новіков склав протокол стосовно Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля через незаконне розголошення інформації про викривача, яка стала йому відома у зв’язку з виконанням службових обов’язків.

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що протокол НАЗК на Шмигаля щодо розголошення даних про викривача має низьку юридичну цінність.

Новіков у понеділок заявив, що матеріали за протоколом стосовно Шмигаля, складеним головою НАЗК через незаконне розголошення інформації про викривача, направлені до Печерського районного суду міста Києва.

Фото: ANTON ZABIELSKYI

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-