Штат НАБУ хочуть розширити на 300 посад

Штат НАБУ хочуть розширити на 300 посад

Укрінформ
Кабінет міністрів погодив законопроєкт, який передбачає збільшення штатної чисельності Національного антикорупційного бюро з 700 до 1000 посад.

Відповідне рішення уряд ухвалив під час засідання у вівторок, 14 листопада, повідомив у своєму Телеграм-каналі постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Схвалено проєкт закону "Про внесення змін до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" щодо посилення інституційної спроможності Національного антикорупційного бюро України". Законопроєктом пропонується збільшити граничну чисельність штату Національного антикорупційного бюро України з 700 до 1000 осіб, передбачивши, зокрема, збільшення кількості осіб начальницького складу з 500 до 750 осіб", – написав він.

Враховуючи обмежені можливості фінансування в умовах правового режиму воєнного стану, реалізувати зазначені положення пропонується шляхом передбачення у прикінцевих та перехідних положеннях проєкту акта забезпечення КМУ поетапного проведення конкурсу на заміщення додаткових вакантних посад, зазначив Мельничук.

Читайте також: Від роботи НАБУ і САП залежить обсяг та швидкість надходження інвестицій - спецпредставниця США

Як повідомляв Укрінформ, у травні поточного року НАБУ направило до антикорупційного комітету парламенту законопроєкт, який передбачає поетапне збільшення штатної чисельності відомства з 700 до 1 000 працівників.

В інтерв’ю Укрінформу директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос розповів, що необхідність збільшити кількість працівників у бюро з’явилася у зв’язку зі зростанням кількості кримінальних справ.

Зокрема, у 2015 році, коли створювали бюро, у провадженні відомства було близько 250 справ. Станом на кінець 2022 року їх уже 716.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-