Країни G7 засудили псевдовибори РФ на захоплених територіях України

Країни G7 засудили псевдовибори РФ на захоплених територіях України

Укрінформ
Російські "вибори" на тимчасово окупованих територіях України є незаконними, заявили представники країн Групи семи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

"Міністри закордонних справ з групи найбільших промислово розвинутих країн G7 засудили проведення Росією фіктивних "виборів" на окупованих територіях України", - йдеться у повідомленні.

"Ми... однозначно засуджуємо інсценування фіктивних "виборів", проведених Росією на суверенній українській території в Донецькій, Херсонській, Луганській, Запорізькій областях та Криму", — йдеться у заяві Групи семи, опублікованій МЗС Великої Британії.

"Ці фіктивні "вибори" є черговим порушенням незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та Статуту ООН. У Росії немає легітимних підстав для будь-яких подібних дій на території України", - наголошується у заяві.

Читайте також: Рада Європи засудила «вибори» РФ на окупованих територіях України

Група семи додала, що такі дії РФ є пропагандистською акцією, що спрямована на легітимацію незаконного захоплення Москвою української території.

Як повідомлялося, Російська Федерація проводила 8-10 вересня 2023 року так звані "вибори" до місцевих окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих частинах територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України, а також Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-