Псевдовибори

реклама

30 вересня 2023

29 вересня 2023

23 вересня 2023


Ексголова Роскосмосу Рогозін став «сенатором від Запорізької області»

Російський політик Дмитро Рогозін, який раніше очолював держкорпорацію «Роскосмос», в результаті фейкових «виборів» на тимчасово окупованих Росією територіях «обраний» на протизаконну посаду «сенатора від Запорізької області».

21 вересня 2023


Рада закликала світ засудити проведення Росією «виборів» на ТОТ

ВР звернулася до міжнародних організацій щодо засудження проведення РФ незаконних виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

14 вересня 2023

13 вересня 2023

12 вересня 2023


Хлань: депутат Херсонської облради взяв участь у російських псевдовиборах

Один із чинних депутатів Херсонської обласної ради взяв участь у псевдовиборах, які Росія проводила на тимчасово окупованих територіях України, і посів місце у фейковому органі "місцевої влади".


На псевдовиборах у Криму тиснули на держслужбовців через низьку явку –представництво Президента в АРК

На псевдовиборах у тимчасово окупованому Криму через низьку явку загарбники чинили тиск на держслужбовців. Окрім того, школярів змушували приводити на «голосування» дідусів та бабусь.

11 вересня 2023


ЄС не визнаватиме нелегітимні російські «вибори» на захоплених територіях України

Європейський Союз рішуче засуджує проведення нелегітимних так званих "виборів" в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь, а також у окремих частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.


Рада Європи засудила «вибори» РФ на окупованих територіях України

У спільній заяві глава Комітету міністрів Ради Європи Криш’яніс Карінш, президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокс та генсек Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич рішуче засудили незаконні вибори на тимчасово окупованих РФ територіях України.


Під час псевдовиборів на підприємствах Луганщини «голосували» за перепустками

Під час організованих російськими загарбниками псевдовиборів на підприємствах Луганської області “голосували” за робочими перепустками, а паспорти РФ людям видавали просто біля дільниць.

10 вересня 2023


Росіяни використають псевдовибори в Україні для обліку мобілізаційних ресурсів – Генштаб

Командування Сил оборони України закликає жителів тимчасово окупованих територій не брати участі в організованих загарбниками псевдовиборах, які окупанти використають для обліку мобілізаційних ресурсів.

09 вересня 2023

08 вересня 2023


Україна в ООН закликала до жорстких санкцій проти Росії за псевдовибори на захоплених територіях

Відчайдушні спроби Росії узаконити свою незаконну окупацію українських територій шляхом організації відвертого «виборчого» фарсу лише слугують доказом того, що Москва усвідомлює неминучість своєї поразки, вважає постпред України при ООН Сергій Кислиця.


Російські псевдовибори в Україні не мають юридичної сили та підривають перспективи миру - ООН

Так звані вибори, які Росія намагається провести на окупованих територіях України, не мають жодних юридичних підстав і ще більше підривають перспективи встановлення миру, заявив помічник Генсека ООН у справах Європи, Центральної Азії та Америки Мирослав Єнча на засіданні Ради Безпеки ООН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-