Питання безпеки буде серед пріоритетних ще багато років - Шмигаль

Питання безпеки буде серед пріоритетних ще багато років - Шмигаль

Укрінформ
Питання безпеки буде одним із пріоритетних ще багато років після завершення війни, й уряд уже зараз формує нову систему та підходи.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду, передає Укрінформ із посиланням на Урядовий портал.

«Ми хочемо, аби наші діти продовжували навчання у максимально безпечному просторі», — підкреслив Шмигаль у контексті ухвалення Концепції безпеки закладів освіти.

Прем’єр-міністр зазначив, що цьогоріч передбачено 1,5 млрд грн субвенції регіонам на облаштування в школах якісних укриттів. Від місцевої влади уряд очікує швидких результатів та ефективного використання виділених коштів.

За словами глави уряду, йдеться не лише про розбудову сучасних комфортних укриттів — концепція також передбачає нові підходи до пожежної безпеки, охорони шкіл із залученням відповідних підрозділів поліції, нові підходи до пропускного режиму, відеоспостереження, інклюзивності.

Читайте також: Відновлення зруйнованих і пошкоджених об’єктів: Шмигаль закликає місцеву владу пропонувати проєкти

«Концепція також дозволить впроваджувати чіткі алгоритми дій у разі небезпеки, додаткове навчання для вчителів та учнів про те, як діяти в різних ситуаціях», - сказав Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, Концепція безпеки закладів освіти представляє комплексне стратегічне бачення створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти та організацію в них рівних, належних і безпечних умов здобуття освіти та викладання.

Фото: КМУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-