Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти ряду фізичних та юридичних осіб

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти ряду фізичних та юридичних осіб

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Як передає Укрінформ, відповідний указ № 163/2023 опублікований на сайті глави держави.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 березня 2023 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"”, - ідеться в документі.

Контроль за виконанням рішення РНБО покладений на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Згідно з рішенням РНБО, оприлюдненим на сайті глави держави, застосовуються персональні спеціальні економічні та обмежувальні заходи (санкції) до фізичних та юридичних осіб.

Так, санкції застосовані до 300 фізичних осіб, серед яких є громадяни російської федерації, Ісламської Республіки Іран, Сирійської Арабської республіки , зокрема щодо президента Сирїі Башар Хафез аль-Асада та прем’єр-міністра Сирії Хусейна Арнуса.

Також застосовані санкції до 141 юридичної особи, зокрема щодо Акціонерного товариства "Об'єднана суднобудівна корпорація", Акціонерного товариства "Державний космічний науково-виробничий центр імені М.В. Хруничева", Публічного акціонерного товариства "Науково-виробниче об'єднання "Алмаз" імені академіка О.А. Расплетіна, Махан Ейрлайнз (Mahan Airlines) та Фарс Ейр Кешм (Fars Air Qeshm) із місцезнаходженням в Ісламській Республіці Іран, а також - Шахeд Евіейшн Індастріз Компані (Shahed Aviation Industries Company).

Читайте також: Санкції проти рф хоч і безпрецедентні, але ще недостатні - Єрмак на зустрічі зі студентами КНУ

Також застосовані санкції до 141 юридичної особи.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський указом №145/2023 ввів у дію рішення РНБО від 10 березня 2023 року про санкції проти фізичних і юридичних осіб, пов'язаних, зокрема, з букмекерським та лотерейним бізнесом.

Більшість фізосіб, проти яких запроваджено санкції - громадяни росії. Окрім того, під обмеження підпали громадяни Великої Британії, Польщі, Нідерландів, Туреччини, Кіпру.

Серед підсанкційних юридичних осіб такі компанії, як "Спортлото", "Спортбет", "Бет.Ру", "Бетсіті", "Матчбет", а також ТОВ "Паріматч", Паріматч Фаундейшн, Паріматч Юнайтед Інвестментс Лімітед та інші. Санкції запроваджено на 50 років.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-