Україна прагне в ЄС, бо це найнадійніший спосіб забезпечити мир - Маасікас

Україна прагне в ЄС, бо це найнадійніший спосіб забезпечити мир - Маасікас

Укрінформ
Україна прагне приєднатися до Європейського Союзу, оскільки вважає це найважливішим і найнадійнішим способом забезпечення власного миру, стабільності і довгострокового процвітання.

Про це голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас заявив в інтерв’ю Укрінформу.

За його словами, лідери Євросоюзу говоритимуть про переговори щодо членства України у ЄС на наступному саміті Україна-ЄС на початку 2023 року.

Як підкреслив Маасікас, політика розширення Євросоюзу залишається геостратегічною інвестицією в безпеку, процвітання та стабільність Європи.

Читайте також: Гроші та реформи: Маасікас назвав ключові напрямки повоєного відновлення України

"Можу лише повторити, що історичним червневим рішенням Європейської Ради Україна отримала перспективу стати членом ЄС – за умов продовження реформ. Ми ще не на тому етапі, коли ухвалюємо рішення про початок переговорів, але прогрес України у здійснених на даний момент кроках є стабільним і заслуговує схвалення", - зазначив він.

Як зауважив посол ЄС, згідно з останніми опитуваннями Київського міжнародного інституту соціології, понад 90% українців підтримують членство в Євросоюзі до 2030 року.

Читайте також: Маасікас: Перемога росії означатиме знищення основи світового ладу

"Ми віримо, що Україна прагне приєднатися до Європейського Союзу, оскільки вважає це найважливішим і найнадійнішим способом забезпечення власного миру, стабільності і довгострокового процвітання. І якщо народ вирішив стати європейським у всіх сенсах цього слова – хто ж на цій Землі має право позбавляти його цього?", - заявив Маасікас.

Як повідомляв Укрінформ, Маасікас підписав від імені Європейського Союзу угоду з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) на 50 млн євро для відновлення інфраструктури України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-