Данілов: Повна військова поразка росії - найкращий метод «не допустити ескалації конфлікту»

Данілов: Повна військова поразка росії - найкращий метод «не допустити ескалації конфлікту»

Укрінформ
Найкращим методом "не допустити ескалації конфлікту" є повна й безумовна військова поразка росії, вважає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці заявив секретар РНБО України Олексій Данілов.

«Не допустити ескалації конфлікту» з т.зв. росією – вираз, який починають повторювати з усе більшою нав’язливістю, і який викликає все більше нерозуміння, особливо у тих українців, які в льодяних окопах перебувають цілодобово в стані цієї самої ескалації. Створюється стійке враження, що головна мета тих, хто повторює цю мантру - підмінити реальні кроки ширмою бездіяльності і безвілля”, - зазначив Данілов.

Він наголосив, що насамперед немає жодного конфлікту, а є повноцінна війна, яка розпочалася 27 лютого 2014 року із захоплення парламенту та уряду Криму російськими військовими, продовжилася кривавою бійнею в Луганській і Донецькій областях і вступила в активну фазу 24 лютого 2022 року з повномасштабним вторгненням рф в Україну.

“Україна вже 3205 днів перебуває в стані постійної і безперервної військової ескалації, якщо цього хтось не помітив. Для нас не може бути більшої ескалації, ніж вбивство режимом путіна 444 українських дітей, тисяч військових та цивільних, втрата території і руйнування нашого мирного життя. Враховуючи все вищенаведене, Україна використовуватиме всі доступні і не заборонені міжнародним правом засоби та методи покарання агресора і звільнення нашої території”, - зазначив секретар РНБО.

Читайте також: Весною ЗСУ будуть у Луганську, Донецьку та Севастополі - Данілов

Він також підкреслив, що всі об’єкти на окупованій території України, де є хоча б дрібний фрагмент російської трикольорової ганчірки, є легітимними і потенційними цілями Сил оборони.

Данілов зазначив, що для досягнення поставлених Верховним Головнокомандувачем завдань цілі України “будуть закінчуватися там, де цього потребуватимуть національні інтереси, а українські стратегічні інтереси закінчаться там і тоді, коли закінчиться т.зв. росія і сконає в історичне небуття”.

На думку очільника Радбезу, так звана росія має зникнути як воєнно-політичний суб’єкт у тих межах, в яких вона поки існує, з мапи світу. Це найнадійніша гарантія безпеки для України і світу в цілому, вважає Данілов.

Підсумовуючи свій пост, секретар РНБО зазначив, що "найкращий метод "не допустити ескалації конфлікту" - це ліквідація власне причини "ескалації конфлікту" - а саме повна і безумовна воєнна поразка т.зв. росії з наступною депутінізацією, денуклеарізацією і дерашиєзацією російських "населенцев".

Читайте також: Після неминучої поразки росії необхідна депутіназація – Кислиця в Радбезі ООН

“Алгоритм ліквідації причини "ескалації конфлікту" - зброя, зброя і ще раз зброя, все інше зроблять Сили оборони України”, - закликав Данілов.

Як повідомлялося, міністр оборони Олексій Резніков заявив, що наразі не стоїть питання додаткової мобілізації в Україні, оскільки у Збройних силах достатньо людей, але потрібна зброя.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-