росію позбавили права голосу на одному з комітетів Конвенції Ради Європи — Лубінець

росію позбавили права голосу на одному з комітетів Конвенції Ради Європи — Лубінець

Укрінформ
росію обмежили в участі у Комітету Конвенції Ради Європи “Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних” - у неї також немає там права голосу.

Про це у Телеграмі поінформував Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець, передає Укрінформ.

“Під час 43-ой пленарної сесії Комітету Конвенції Ради Європи “Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних”, участь у якій взяла представниця Омбудсмана з інформаційних прав Юлія Деркаченко. На цій сесії ухвалили рішення про обмеження участі російської федерації у Комітеті без права участі в прийнятті рішень цим органом та права голосу”, - заявив він.

Омбудсман поінформував, що відбулося це через внесення поправки до Правил процедури T-PD та умови участі російської федерації в T-PD, які набули чинності негайно. “Світ консолідується навколо України, а росія — країна-ізгой”, - зазначив чиновник.

Читайте також: росію позбавили представництва в Організації американських держав

Лубінець уточнив, що з 24 лютого 2022 року рф перебуває у фактичному стані війни проти України і як наслідок, 16 березня 2022 року її виключили з Ради Європи.

“Таким чином, росія більше не є учасницею тих конвенцій і протоколів, укладених у рамках Ради Європи, які відкриті лише для її держав-членів. Вона також перестала бути Високою Договірною Стороною Європейської конвенції з прав людини з 16 вересня 2022 року”, - написав він.

Як повідомлялося, Лубінець ознайомився з умовами, у яких живуть діти, яких евакуювали до польського села Осса з Одеси і Одеської області.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-