Європейська рада

19 вересня 2023

05 серпня 2023

15 липня 2023

30 червня 2023


Європейський саміт підтвердив непохитну підтримку України у боротьбі проти агресії РФ

Глави держав та урядів Європейського Союзу, які у Брюсселі розпочали дводенну зустріч в форматі Європейської Ради, прийняли резолюцію, в якій підтвердили непохитну підтримку України у боротьбі проти російської загарбницької війни.

29 червня 2023

16 травня 2023


Євросоюз призначив нового голову цивільної Дорадчої Місії ЄС в Україні

Політичний та безпековий комітет ЄС у вівторок затвердив призначення нового голови цивільної Дорадчої Місії ЄС в Україні (EUAM Ukraine), - данського дипломата Рольфа Холмбо, який наразі виконує обов’язки посла Данії в Малі.

23 березня 2023


Лідери ЄС вимагають від росії негайно вивести війська з усієї України

Лідери ЄС, які зустрічаються сьогодні у Брюсселі у форматі Європейської ради, ухвалили резолюцію по Україні, в якій висловили непохитну підтримку народу України у боротьбі проти російської агресії, та закликали росію негайно і безумовно вивести війська з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

21 лютого 2023


Боррель закликав країни ЄС невідкладно надати Україні більше власних боєприпасів

Високий представник ЄС Жозеп Боррель звернувся до європейських міністрів оборони із закликом визначити поставки боєприпасів в Україну першочерговим пріоритетом та передати необхідне озброєння Україні з власних складів зброї.

15 лютого 2023

10 лютого 2023


Наступна Єврорада розгляне збільшення виробництва боєприпасів - Мішель

Наступна Європейська рада, яка має відбутися у березні, окремо розгляне шляхи підвищення рівня промислового співробітництва між країнами-членами для збільшення виробництва боєприпасів, поповнення національних запасів та постачання в Україну.

09 лютого 2023


Зеленський: Є позитивні сигнали щодо зброї, важливо, аби вони перетворилися на конкретний голос

Президент Володимир Зеленський заявив про наявність важливих сигналів щодо надання Україні європейськими союзниками необхідної зброї, однак ці сигнали ще мають стати конкретним голосом, який не боїться росії.

08 лютого 2023


Шарль Мішель запросив лідерів Євросоюзу на саміт

Президент Європейської ради Шарль Мішель запросив глав держав та урядів країн ЄС на саміт, що має відбутися 9-10 лютого у Брюсселі, на якому, зокрема, розглянуть подальшу допомогу ЄС на адресу України у її боротьбі проти російської агресії. 

06 лютого 2023


Глава Європейської Ради запросив Зеленського до Брюсселя

Президент Європейської Ради Шарль Мішель запросив Президента України Володимира Зеленського взяти особисту участь у спеціальному засіданні Європейської Ради, що має відбутися у Брюсселі 9-10 лютого поточного року.

19 січня 2023


Шмигаль зустрівся з президентом Євроради - говорили про оборонну і фінансову підтримку України

Премєр-міністр України Денис Шмигаль і Президент Європейської ради Шарль Мішель на зустрічі у Києві обговорили подальший рух України до ЄС, оборонну та фінансову підтримку.

11 січня 2023

06 січня 2023


Мішель - про «перемир’я» путіна: Таке ж фальшиве, як і «референдуми»

Президент Європейської ради Шарль Мішель назвав оголошення росії про одностороннє припинення вогню на Різдво по всій лінії бойового зіткнення сторін в Україні фальшивим і лицемірним, як і незаконні анексії та псевдореферендуми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-