Європейська рада

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

11 липня 2024

05 липня 2024

28 червня 2024


Дії влади Грузії фактично зупиняють рух країни до ЄС - Єврорада

Останні законодавчі ініціативи грузинської влади, зокрема ухвалення закону про прозорість іноземного впливу, а також утиски представників громадянського суспільства, фактично ведуть до зупинки процесу вступу Грузії до ЄС.


Україна отримає перші гроші від заморожених активів РФ цього літа - Єврорада

Європейська рада вже цього літа має намір направити в Україну перші надходження з нарахувань на активи російського Центробанку, що були заблоковані в Європі після початку агресії РФ проти України.


Єврорада підтвердила непохитну підтримку України - підсумковий документ саміту

Глави держав та урядів країн ЄС за підсумками зустрічі у Брюсселі висловили непохитну рішучість продовжувати політичну, економічну, фінансову, гуманітарну, військову та дипломатичну підтримку України.

27 червня 2024

26 червня 2024


Зустріч Європейської ради розпочнеться з обговорення із Зеленським військової допомоги Україні

Глави держав та урядів ЄС, які завтра візьмуть участь у дводенному саміті у Брюсселі, розпочнуть засідання Європейської ради зі спілкування з Президентом Володимиром Зеленським та обговорять нагальні питання щодо посилення військової допомоги Україні.

18 квітня 2024

15 квітня 2024

14 квітня 2024

21 березня 2024

20 березня 2024


Шмигаль обговорив із президентом Євроради використання для України заморожених активів РФ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем, де обговорили важливість правових і практичних рішень щодо використання заморожених російських активів для потреб України.

19 березня 2024


Першочерговим завданням саміту ЄС буде військова допомога для України - Мішель

Одним з головних питань наступної Європейської ради, яка відбудеться наприкінці поточного тижня, буде продовження військової допомоги для України, зміцнення безпеки й оборони ЄС та нарощування спроможностей європейської оборонної промисловості.

18 березня 2024


Створення спецфонду для України: Шмигаль подякував Єврораді за €5 мільярдів військової підтримки

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подякував Європейській раді за утворення спеціального Фонду допомоги Україні в межах Європейського фонду миру, через який нашій державі буде надано ще п’ять мільярдів євро військової підтримки.

15 березня 2024

12 березня 2024


Європейська рада у березні обговорить прискорення військової допомоги для України

Одним із перших на засіданні Європейської ради у Брюсселі 21-22 березня буде розглянуто питання щодо посилення військової допомоги Україні, зокрема відповідь на її запит про поставку боєприпасів та ракет.

22 лютого 2024


Зеленський обговоров з президентом Євроради ситуацію на українсько-польському кордоні

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем, під час якої обговорили ситуацію на українсько-польському кордоні, євроінтеграцію України та підготовку до саміту Україна-ЄС

20 лютого 2024

19 лютого 2024

11 лютого 2024

01 лютого 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-