В Україні можуть відновити е-декларування - Рада розглядає законопроєкт

В Україні можуть відновити е-декларування - Рада розглядає законопроєкт

Укрінформ
Законопроєкт про відновлення електронного декларування перебуває на розгляді у Верховній Раді України та може бути ухвалений найближчим часом.

Як передає Укрінформ, про це Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє у Телеграмі.

“Подання е-декларацій за 2021 рік призупинено на період дії воєнного стану. Проте на розгляді в парламенті перебуває законопроект про відновлення електронного декларування, який може бути ухвалений найближчим часом”, - ідеться в повідомленні.

В НАЗК пропонують зареєструватися та пройти новий онлайн-курс “Декларуйся – 2022”, який доступний на навчальній платформі Study.NAZK.

Читайте також: Винагороду за взяття у полон Гіркіна потрібно буде задекларувати - НАЗК

Курс про електронні декларації складається з трьох модулів. Учасники навчання дізнаються: кому та коли слід подавати декларацію, де шукати інформацію для її заповнення, як правильно заповнювати розділи. Також слухачі курсу ознайомляться з додатковими інструментами фінансового контролю та дізнаються, яка відповідальність передбачена за порушення законодавства у сфері фінансового контролю.

Зазначається, що цей курс нагадує та систематизує алгоритм дій під час заповнення і подання декларації. Отримані знання допоможуть правильно заповнити декларацію, як того вимагає закон.

Формат курс передбачає відеолекції, скрінкасти, тестові завдання, які доступні в будь-який час.

Для участі у навчанні потрібно зареєструватися на платформі Study.NAZK та онлайн-курсі “Декларуйся – 2022”. По завершенні навчання учасники складають тест та отримують сертифікат.

Ознайомитися роз'ясненнями про декларування в умовах воєнного стану можна за посиланням.

Як повідомляв Укрінформ, у травні в Національному агентстві з питань запобігання корупції поінформували, що посадовцям під час дії воєнного стану подавати декларації не обов’язково, після закінчення війни є три місяці, щоб надати відомості.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-