Глави парламентів G7 запевнили у продовженні підтримки України, включаючи збройну

Глави парламентів G7 запевнили у продовженні підтримки України, включаючи збройну

Укрінформ
Країни групи G7 продовжать надавати Україні необмежену підтримку, включаючи військову, у її боротьбі проти рф за свою територіальну цілісність, суверенітет та незалежність.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявила президентка німецького Бундестагу Бербель Бас під час підходу для ЗМІ у Берліні після конференції голів парламентів групи G7 і Європейського парламенту та за участю голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

"Ми, партнери по G7, запевнили нашого колегу Руслана Стефанчука у нашій необмеженій підтримці України у її боротьбі за територіальну цілісність, суверенітет та також незалежність. Україна може розраховувати на допомогу та підтримку з нашого боку – у військовій, гуманітарній, фінансовій та політичній сферах", - заявила Бас.

Президентка Бундестагу наголосила, що "мова йде про виживання та незалежність України і про наш безпековий порядок у Європі".

"путін веде війну проти усіх ліберальних демократій Заходу, і він руйнує при цьому свою власну країну – як морально та економічно, так і політично. І цю боротьбу він не виграє", - додала вона.

Читайте також: Шольц: путінським амбіціям треба протиставити сильні армії

Як повідомляв Укрінформ, у Берліні у п’ятницю проходить конференція голів парламентів групи G7 і Європейського парламенту на тему "Агресія Росії проти України – наслідки для нової архітектури міжнародної безпеки" та "Зміцнення демократії за допомогою політичної просвітницької роботи". Гість конференції - Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Німеччина головує у G7 в 2022 році. Конференції проходять щорічно з 2000 року, а з 2007 року в цій конференції також беруть участь лідери Європейського парламенту.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-